Dank aan al onze vrijwilligers!

05-12-2021   Ze zijn onze lichtpuntjes die ervoor zorgen dat we samen blijven schitteren!

Op 5 december, Internationale Dag van de Vrijwilliger, willen we ze graag nog eens extra bedanken! Want ze waren, zijn en blijven onze lichtpuntjes in deze moeilijke donkere periode en ze helpen ons voortgaan!

Zo bleef Mieke langskomen met zelfgebakken koekjes, fotografeerde Willy weer een hele groep medewerkers voor web en outlook, ging Jan langs met boeken bij patiënten, trakteerden vrijwilligers van de Universitaire Parochie Leuven onze patiënten forensische zorg op een onvergetelijke barbecue, ondersteunden ervaringsdeskundigen met deugddoende gesprekken, ... Allemaal fantastische sterren die er mee voor zorgen dat we samen blijven schitteren! #IVD2021 #samenveerkrachtig

Dank aan al onze vrijwilligers!

05-12-2021   Ze zijn onze lichtpuntjes die ervoor zorgen dat we samen blijven schitteren!

Op 5 december, Internationale Dag van de Vrijwilliger, willen we ze graag nog eens extra bedanken! Want ze waren, zijn en blijven onze lichtpuntjes in deze moeilijke donkere periode en ze helpen ons voortgaan!

Zo bleef Mieke langskomen met zelfgebakken koekjes, fotografeerde Willy weer een hele groep medewerkers voor web en outlook, ging Jan langs met boeken bij patiënten, trakteerden vrijwilligers van de Universitaire Parochie Leuven onze patiënten forensische zorg op een onvergetelijke barbecue, ondersteunden ervaringsdeskundigen met deugddoende gesprekken, ... Allemaal fantastische sterren die er mee voor zorgen dat we samen blijven schitteren! #IVD2021 #samenveerkrachtig